Nawigacja

Zajęcia poza szkołą Lekcje w udziałem gości Kadra Rzecznik uczniów Zespół rewalidacyjno - wychowawczy

Zajęcia poza szkołą

Spektakl teatralny

W dniu 15.12.2017 roku uczniowie zespołów terapeutycznych i klasy 1/2/3 pojechali do Teatru 21 w Instytucie Teatralnym w Warszawie na spektakl Śmiertelnie trudna gra.

W teatrze spotkaliśmy ulubionego aktora dzieci Pana Bartłomieja Topę, który zgodził się zrobić zdjęcie wspólnie z naszymi uczniami.

Wycieczka do wytwórni krówek w Grodzisku Mazowieckim

Dzisiaj, 29 listopada 2017 r. dzieci miały możliwość zobaczyć, jak i z jakich składników produkuje się krówki i dowiedzieć się, jak są zawijane w papierki.

Każde dziecko mogło zaprojektować swój papierek na krówkę i własnoręcznie zawinąć cukierek.

Na koniec był konkurs plastyczny pod hasłem: Kto narysuje najpiękniejsza krowę?

Wszystkie dzieci były zainteresowane i zaciekawione.

Zajecia terapeutyczne w sali zabaw w Adamowiznie

Uczniowie klas 1, 2, 3 oraz ZET 1, ZET 8 pod opieką wychowawczyń: Iwony Borkowskiej, Elżbiety Stankiewicz, Danuty Ślesińskiej oraz asystentek Edyty Pawlukiewicz i Anny Wojciechowskiej już od września 2015 r. odwiedzają "Fantastyczne miejsce".

Są to zajecia integracyjne oraz rehabilitacyjne dla dzieci. Odbywają się raz w miesiącu w wymiarze 2 godz. Dzieci chętnie spędzają tu czas, który w tak pięknym i przyjaznym dzieciom miejscu upływa im bardzo szybko. "Fantastyczne miejsce" polecamy innym.