• Zespół rewalidacyjno - wychowawczy

• Od wielu lat w naszej szkole funkcjonuje zespół rewalidacyjno-wychowawczy.

Do zepołu uczęszczają dzieci z wieloraką niepełnosprawnością, którymi opiekują się zawsze 2 osoby dorosłe tj.wychowawca oraz pomoc nauczyciela. Ponadto w tej grupie zajęcia prowadzi również rehabilitant i logopeda. Zajęcia trwają ocztery godziny, podczas których podopieczni wraz z opiekunami przebywają w Sali Doświadczania Świata, uczestniczą w wielu imprezach na terenie szkoły, wychodzą na spacery do parku i place zabaw.

Lubią przyjeżdżać do szkoły, gdzie czują się bezpiecznie i dobrze. Ci, którzy nie mogą przyjeżdżać do szkoły, uczestniczą w indywidualnych zajęciach rewalidacyjno-wychowawczych.