• Edycja 2020/2021

• W tym roku szkolnym uczniowie klasy II/III oraz ZET 3 pod opieką pań: Katarzyny Jaroszewskiej i Katarzyny Smólskiej przystąpili do projektu ogólnopolskiego „Zdrowo jem, więcej wiem!".

"Zdrowo jem, więcej wiem!" jest częścią jednego z najważniejszych programów edukacyjnych Fundacji Banku Ochrony Środowiska „Aktywnie po zdrowie.

Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych.

Istotnym celem jest uświadomienie związku pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i dolegliwości oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej.

Poniżej prezentacja i zdjęcia z realizacji  zadań.

SUPERZDROWI ZAPRASZAJĄ NA PREZENTACJĘ: Prezentacja_OWOCE_I_WARZYWA.pdf