• WAŻNE!!! ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 26 STYCZNIA 2022 ROKU

ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, która może zagrażać zdrowiu uczniów i pracowników (ognisko COVID w szkole)
            w okresie od 26 do 28 stycznia 2022 roku następuje zmiana organizacji pracy Zespołu Szkół Specjalnych im. H. Szczerkowskiego.

W wyżej wymienionym okresie wszystkie zajęcia w Zespole Szkół Specjalnych                 im. H. Szczerkowskiego będą odbywały się w trybie zdalnym:

a)      zajęcia dla klas I-III Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 3 dla uczniów z lekką niepełnosprawnością intelektualną;

b)      zajęcia dla klas I-III (zespołów edukacyjno-terapeutycznych) Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 3 dla uczniów z umiarkowaną i znaczną  niepełnosprawnością intelektualną.

c)       zajęcia dla klas IV-VIII Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 3 dla uczniów z lekką niepełnosprawnością intelektualną;

d)      zajęcia dla klas IV-VIII (zespołów edukacyjno-terapeutycznych) Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 3 dla uczniów z umiarkowaną i znaczną  niepełnosprawnością intelektualną;

e)      zajęcia klas I-III w Szkole Branżowej Specjalnej I Stopnia;

f)        zajęcia w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do pracy;

g)       zajęcia nauczania indywidualnego;

h)       zajęcia w zespole rewalidacyjno-wychowawczym;

i)       zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

1. Świetlica szkolna w wyżej wymienionym okresie będzie nieczynna.
            2. Pedagog i psycholog szkolny będą pracować zdalnie.
            3. Zajęcia w trybie zdalnym będą prowadzone zgodnie z planami zajęć, z wykorzystaniem platformy Classroom, uwzględniając możliwości i potrzeby uczniów.

Decyzja została podjęta po zasięgnięciu opinii Inspektora Powiatowej Stacji  Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim oraz w porozumieniu z organem prowadzącym – Starostwo Powiatu Grodziskiego. Celem podjętych działań jest zachowanie szczególnej ostrożności i prewencji przeciwepidemicznej, a co za tym idzie zapobieganie zagrożenia dla pozostałych uczniów i pracowników szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Klonowska