• Konkurs EKOLUDEK

• W czerwcu został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez Koło Ekologiczne na „Ekoludka”.
            Uczniowie w zespołach klasowych mieli wykonać pracę przestrzenną z wykorzystaniem odpadów. Inspiracją była wybrana przez siebie bajka. Trzeba było też opisać, jakie moce posiada stworzony Superbohater.

Jury, pod przewodnictwem p. Dyrektor, oznajmiło, że wszystkie „Ekoludki” są bardzo pomysłowe, oryginalne i zasługują na I-wsze miejsce.
            Gratulujemy zwycięzcom czyli ZET 3, ZET 6, kl. 4, III PDP, I B PDP!

• UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

od poniedziałku (20.06.2022 r.)  do końca roku szkolnego będą znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, w związku z remontem ul. Kilińskiego.

Dojazd do szkoły dla rodziców naszych uczniów będzie możliwy tylko od uli. Kościuszki w godzinach 7.30 - 9.00.

Nauczyciele i pracownicy szkoły mogą korzystać z parkingu przy Powiatowym Centrum Usług Wspólnych (ul. Kościuszki).