• RAZEM DLA UKRAINY

• W dniach 1-4 marca na terenie szkoły organizowana jest zbiórka charytatywna w ramach akcji "Razem dla Ukrainy" organizowanej przez ZHP.

• ZAJĘCIA DODATKOWE - propozycja

•      Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim rozpoczął swoją działalność w 1995 roku jako sekcja warszawskiego klubu. Od 2010 roku klub jest samodzielną organizacją pozarządową. W klubie aktywnie trenuje około 170 członków w wieku od 3 do 47 lat.

Prowadzimy regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz odnosimy sukcesy podczas zawodów sportowych (mistrzostwa Warszawy, wojewódzkie i ogólnopolskie) godnie reprezentujący barwy Grodziska Mazowieckiego.

Ogromną uznaniem rodziców cieszą się zajęcia sportowo-edukacyjne dla najmłodszych dzieci od 3 do 6 lat Taekwon-do Tygrysy. Program kursu ma na celu przygotowanie dzieci na trudne sytuacje życiowe (nieznajomy, chuligan, pożar, pierwsza pomoc), promowanie zdrowego trybu życia i ekologii, a także umiejętność pracy w zespole.

Organizujemy również letnie obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, podczas których trenujemy Taekwon-do, aktywnie spędzamy czas i doceniamy walory przyrody.

Współpracujemy z Państwa szkołą już ponad 10 lat i chcielibyśmy rozszerzyć naszą działalność o zajęcia dla osób z niepełnosprawnością. Utworzenie grup dla dzieci z Państwa szkoły byłoby dodatkową terapią lub bodźcem do rozwoju a dla nas dużą satysfakcją rozwojową.

Zajęcia odbywałyby się w szkole w godzinach do ustalenia, dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Przewidywany koszt takich zajęć to 100 zł miesięcznie.

Dla osób zainteresowanych możemy zorganizować dodatkowe spotkanie i trening próbny.

Chętnych prosimy o zapisy w sekretariacie szkoły wraz z numerem kontaktowym.

Z poważeniem:

Prezes Mariola Młynarska

• Organizacja pracy szkoły

po feriach, 14 lutego wracamy do szkoły :)

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym zgodnie z dotychczasowym planem lekcji i harmonogramami.