Dzisiaj dobiegły końca półkolonie odbywające się w naszej szkole, a finansowane przez POWIAT GRODZISKI. Uczestniczyło w nich 23 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W trakcie pólkolonii uczniowie byli na wycieczkach w Drybusie w "Wesołej Zagrodzie" czyli gospodarstwie agroturystycznym oraz w Adamowiźnie w "Fantastycznym Miejscu" - miejscem zabaw dla dzieci. Jak dzieci tam spędziły czas mozna zobaczyc na szkolnym Facebooku. Są tam też zdjęcia z zabaw w Parku Wodnym na terenie basenu Wodnik.
Dzieci były również na dwóch seansach w grodziskim kinie: "Gdzie jest Dory" i "Angry Birds".

Zakończenie półkolonii miało miejsce w Parku Skarbków, gdzie dzieci bawiły się bańkami mydlanymi.
Przed dziećmi jeszcze wakacje więc na pożegnanie dostały w prezencie piłki, zestawy do robienia baniek mydlanych, latawce, ringo oraz owoce.













